Hayır lokması pek fazlaca kişi tarafından tercih edilen ve hayır işlemek isteyen kişiler tarafından dağıtılan bir yiyecektir. Firmamızın usta aşçıları tarafından meydana getirilen hayırlı okumaları tamamen tarifine uygun bir şekilde hazırlanan hamurdan elde ediliyor. Hamur içinde kaliteli malzemelerin kullanımı ile herhangi bir sorun yaşanmadan lezzetin yakalanması sağlanır. Dağıtılacak olan şahıs sayısına gore hazırlanacak olan hamur üzerine lokma şerbeti dökülür. Uzman ustalarımız tarafından meydana getirilen işlemler yardımıyla Osmanlı mutfağından günümüze kadar gelmiş olan bu eşsiz lezzeti en iyi şekilde vatandaşlarımızı ikram ediyoruz. Geniş hizmet kapasitemiz sayesinde lüzumlu olabilecek her durumda lokma dağıtmak isteyenlerin taleplerini karşılıyoruz.

Hayır Lokması Fiyatları
Hayır lokması dökmek için özel olarak hazırlanmış olan lokma tatlısı günümüzde pek oldukça farklı amaçlı dağıtılıyor. Vatandaşların bilhassa lezzetli tatlı ilerleyebilmesi için belirlenen kişi sayısına bakılırsa dağıtım sağlanır. Firmamız olarak hizmet talebinde bulunan müşterilerimizin bu alandaki taleplerini karşılıyor ve kaliteli güvenilir hizmet sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda belirlenen tarihe gore sorunsuz bir şekilde hizmet planı yapıyoruz. Normal lokma tatlısına göre hayır lokması yuvarlak şekilli ve ortası delikli olan yiyecektir. Bu yemek değişik görünümü nedeni ile özellikle tercih ediliyor. Belirlenen gramaj üzerinden hazırlanan tatlılar özel saydam kaplar ile dağıtmasına olur.Bu sahilde tamamen hijyenik koşullarda hazırlanıp tüketilmesi sağlanır. Ustalarımız ilk aşamadan itibaren her ayrıntıya dikkat eder ve sorunsuz bir şekilde lokma dağıtım hizmeti sağlar.

Lokma Arabası
Hayır lokması dökerek hayır işlemek ve vatandaşları mutlu etmek isteyenler özellikle lokma otomobili kiralayarak hayır lokması etmeyi tercih ediyor. Uzun senelerdir bu alanda hizmet veren firmamız olarak yapmış olduğumuz emekler dahilinde ustalaşmış hizmet almanızı sağlıyoruz. Belirlenen sayıya uygun şekilde yapmış olduğumuz emek harcamalar ile istenilen sayıda kişiye nazaran hayır lokması yapıyor ve dağıtıyoruz. Hijyenik koşullarda hazırlamış olduğumuz hayır lokmasını ehil miktarda şerbet ile buluşturarak sorunsuz bir biçimde vatandaşlarımıza dağıtılmasını sağlıyoruz. Sizler de hayır lokması dağıtmak için kaliteli emin ve hijyenik koşullarda çalışan bir şirket ile yazışma oluşturmak istiyorsanız bizimle irtibata geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.